| fenix_5808 a întrebat:

Ce culori sint in voga vara asta pentru pedichiura? Dati idei! mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| KaterinaPetrova a răspuns:

Culori neon.electrice.mov albastru galben portocaliu:* are la avon.rasfoieste un catalog:* aaa si roz.

3 răspunsuri:
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Din cate am citit, in vara asta la unghii se poarta urmatoarele culori: bleumarin, indigo, pruna, visiniu, maron, negru, gri, cat si cele calde de roz, piersica, bej, corai, rosu teracota, maron scortisoara, rosu mat. :]

| Deiiu26 a răspuns:

Culorile pastelate si neon.

| Yokrisztinutzza a răspuns:

Albastru si roz electric. portocaliu