| dulceata_5297 a întrebat:

Ce culori sunt la moda anul acesta?

14 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Violet, rosu si cred ca roz.

| Jolie_6609 a răspuns:

Dupa cum probabil stii, culoarea anului 2010 este turcoazul; dar se poarta la fel de mult rosu love struck.

| Diiiiiia a răspuns:

Stiu ca anul asta se poarta foarte mult turcoazulwinking

| cornel a răspuns:

Roz mov

| Audrey. a răspuns:

Culorile pastelate revin in trend pentru moda 2010, iar cel mai folosit este liliacul. Asorteaza-l cu bleumarin, maro si culoarea maslinei si foloseste accesorii potrivite. Foloseste culorile alb si crem de indata ce vremea se incalzeste. Nu conteaza ce faci, poarta o nuanta neutra!

| Roxii a răspuns:

Turcoaz mov galben pal

| 1992 a răspuns:

Galben, mov, in general culorile fosforescente, incaltamintea si imbracamintea foare inflorate.

| mada_9093 a răspuns:

Culorile la moda anul acesta sint mov, galben, negru si gri. Dar eu cred ca fiecare are stilul sau de a se imbraca cu culorile care ii plac lui si sunt mai mult ca sigura ca daca se imbraca in culorile acelea (daca stie sa le combine) va avea o tinuta minunata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In care te simti tu mai bine:-)asta conteaza(dar sa fie mai multe deschise decat inchise;-)clarhee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Turcoazul este cea mai cautata culoare in 2010

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De capsuni

| AnneMarriie a răspuns:

Mov big grin