| littlemix a întrebat:

Ce epilator imi recomandati pentru piele sensibila?

Răspuns Câştigător
| maftei a răspuns:

Eu zic sa te epilezi cu ceara nu cu aparat pentru ca si eu am pielea sensibila si am folosit aparat si mi-a crezcut par sub piele, imi apar bubite si se vede urat. Sfatul meu:nu folosi aparat

4 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Cu crema depilatoare rapida, eu chiar am si este foarte buna. Contine OMEGA 6 si extract de musetel, efct 3-8 minute, cu indepartare sub dus. Este hidratanta, antiiritanta, antiseptica. Fundita?

| annna a răspuns:

Ceara este f buna. firul de par se subtiaza si creste mai greuwinking

| Raluca1724 a răspuns:

Eu folosesc aparat de epilat de la Braun, dar folosesc şi ceară. Dacă ştii, sunt benzi de ceară de la Veet, de asemenea sunt bune pentru că îţi îndepărteză firele de păr de la rădăcină. Dar cea mai buna opţiune totuşi mi se pare ceara.

| littlemix explică:

Dar cu benzi de ceara de la Veet cat dureaza pana creste parul din nou?