| Bubbico a întrebat:

Ce este epilatorul cu gheata? Ati incercat, care este diferenta intre acesta si unul obisnuit?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Atenuează durerea, pentru cine îl folosește mereu, nu mai are niciun efect, durerea este aproape lipsă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Vezi aici informaţii despre el,
http://www.miresici.ro/forum/showthread.php?t=2224
Te pup!

| ana233 a răspuns:

Da,am incercat. Fata de celelalte epilatoare normale acestea cu gheata iti atenueaza durerea.Conteaza cat de des si mare este firul de par, in sensul ca daca e des trebuie sa intrerupi epilatul, deoarece dispozitivul cu gheata se topeste si trebuie bagat la frigider pentru a-si face treaba cum trebuie.