| dedfgv a întrebat:

Ce fel de blugi o sa se poarte toamna asta? culoare, model

12 răspunsuri:
| albastrualb77 a răspuns:

Eu cred ca cei strâmţi si gri sau negru.

| Tsunade99 a răspuns:

Pe corp, cu culoare vei tu, sau cu modele gen de aia de zici ca ai ziare pe blugi sau asa ceva.

| xXPsychO983 a răspuns:

Cei de culoare inchisa si stramti... ca astia - > http://3.bp.blogspot.com/......eans_1.jpg

| BubblesDoubleS a răspuns:

Hey. happy
@Puffy ...Normal ca blugii se poarta pe corp tongue, doar nu ii cumperi si-i agati pe sarma.
Se oarta tot blugii stramti adica -în pană -. Culori albatsru deschis(tendite spre culoarea cerului) sau negru.
Modele : Cu sau fara banda lata, cu sau fara mai multi nasturi, cu sau fara model usor de zgarietura.
Oricum. Am observat ca acum sunt la putere pantalonii aia cu talia usor inaltata camasa bagata in pantaloni si curea ingusta. :X.
Oricum...
Eu zic sa te imbraci cum vrei. Originalitatea ta. Ma rog, la scoala ceva decenthee hee. whistling

| Wannabe_3032 a răspuns:

Din cate stiu eu, stilul vintage e foarte la moda, deci blugi skinny maro, beige, ocru, sau cei clasici dar deschisi. Poti opta si pentru variante taiate dar ai grija sa fie Slim-Fit

| Wannabe_3032 a răspuns:

Din cate stiu eu, stilul vintage e foarte la moda, deci blugii skinny maro, beige, ocru si cei clasici dar deschisi. Poti opta si pentru cei taiati dar ai grija sa fie model Slim-Fit

| ΔH a răspuns:

Se poarta blugii care-ti plac, si care-ti vin bine.

| Miruniky a răspuns:

Http://www.codrosu.ro/......2011-2012/
Sper ac te-am ajutat. Aici ai informatii despre tendinte si poze pentru a intele mai bine. paaa!

| Ella00x a răspuns:

O culoare inchisa ca e toamna si stransi pe tine asta cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta Skinny, drepti si evazati. Ultimele doua variante eu le detest. Nu sunt o victima a modei, adica cea care se imbraca in ce scriu marii creatori ca e la moda. Adica da'mi tu 30 de motive pentru a purta blugi drepti sau evazati, cand eu am o silueta normala si nu am ce ascunde in acei blugi.

Eu prefer blugi skinny, jegging - pentru ca inca nu ma simt confortabil in colanti si cei cu turu semi lasat.
In orice caz, trebuie sa ti cont ca modelul trebuie sa fie cat mai simplu, nu cu taieturi mari sau paiete sau alte minuni. Daca sunt taieturi trebuie sa fie mici si decente.

| Mehran567 a răspuns:

-maron deschis
-maron inchis
-cu cateva crapatuturi si gata