| SayCheesexD a întrebat:

Ce fel de bluze sunt la moda acum? Am nevoie de bluze noi ceva pentru 13 ani happy Dau funda...Si o poza daca ati pune ar fi perfectwinking Ceva in genul sk8er girl dar nu emo sau punk happy

6 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Deci eu prefer bluzele colorate, dar cu toate astea ultima oara mi-am luat o bluza alba cu o tipa schitata cu negru :X:X.Este atat de draguta... Dar am facut asta pentru ca toate bluzele colorate erau fei cu Hannah montana fie cu alte imprimeuri ciudate.Intr-adevar se gasesc foarte rar bluze pe placul nostru, dar eu nu sa port niciodata doar o bluza. Fac eu ce fac. imi pun accesori sau folosesc bluze imi lungi cu colanti la care pun o curea mitho.Adica nu cred ca o bluza frumoasa poate sa-ti defineasca ea singura toata tinuta.
Eu am mai inspir si de pe acest saithttp://www.femei-moderne.ro/articole/fashion/
Cat despre moda, tu ti-o poti creea singuar pe a ta.nu trebuie sa-i copiezi pe alti;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite-te pe http://www.vip-style.ro acolo au modele faine si preturi mici,