| Marria_Adelina_1998 a întrebat:

Ce firma de cosmetice preferati mai mult dintr-e Avon si Oriflame?

7 răspunsuri:
| loveyouschatz a răspuns:

Eu prefer Avon

| dannyel86 a răspuns:

Avon. Tu?

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Avon

| Neo12 a răspuns:

Avon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna
Personal prefer Oriflame dar imi place si Avon.
O zi buna.

| kiri11 a răspuns:

Avon este mult mai populara, Oriflame are o gama de produse mai larga calitate mai buna, parerea mea.

| adina7 a răspuns:

Buna! Puteți vedea ultimele noutati despre produse si cadouri de la Avon pe urmatoarea pagina de facebook https://www.facebook.com/pages/Atelierul-tau-Avon/1592428680991967
Veti fi la curent cu ultimele noutati, va puteti inscrie online gratuit din pagina(tab-ul formular de inscriere) si veti putea castiga premii. Va astept pe pagina!:)