| RockyVedeta a întrebat:

Ce machiaj se potriveste in acest anotimp? Explicit!

5 răspunsuri:
| sebitzu007 a răspuns:

Ten cald si culori reci

| BellaVedeta a răspuns:

Culori foarte reci.

| ultr4nima a răspuns:

Machiaj alb.

| Meresescu_Raluca_1993 a răspuns:

Pai... la tenul alb happy - putin albastru inchis pe pleoapa de sus si cu tenta deschisa pe cea de jos (nu exagera); aplica putin rimel si un ruj roz pal happy... Sper ce te-am ajutat! :*

| Dar1a a răspuns:

Depinde:daca esti blonda s-ar potrivi un gri pentru pleoape un ruj rosu pal. Rimel, nu exagerat asa o data dai pe gene. Daca esti bruneta s-ar potrivi un albastru intens si ruj roz pal, pal rimel putin de tot, atingi usor genele cu pensula.tongue Daca esti roscata se potriveste albastru deskis si ruj roz semi-pal rimel:0 atat pentru tine. :*