| inger02 a întrebat:

Ce marca de vopsea imi recomandati pentru ca roscatul sa dureze mai mult timp.. L' Oreal Paris Preference este buna marca? fudna si restul voturi

Răspuns Câştigător
| GaBrYeLa18 a răspuns:

Buna! Da L'oreal Paris Preferance este o marca buna dar de asemenea mai sunt si alte nu prea conteaza marca unei vopsele dar cum il intretii conteaza poti folosi un sampon pentru par vopsit si balsam sau poti cumpara tot felul de masti pentru par! Succes si sper sa iasa bine!big grin

3 răspunsuri:
| Alexutza25 a răspuns:

Vopseaua este bună, poţi încerca şi de la palette sau Garniere. Şi eu sunt roşcată şi ca sa îmi reziste mai mult ma fac şi cu pigemnţi naturali, cumpăraţi de la CEP. Cred că este un magazin ceva, eu stau în Timişoara şi de acolo îmi cumpăr. Pun jumate din pigmenţii naturali la fiecare vopsire, şi nu se duce aşa repede. Sunt vopsită de o lună şi ceva şi încă arată bine culoarea.happy

| inger02 explică:

Funda*

| dianalalala a răspuns:

Syoss e geniala sunt vopsita de aproape 2 luni iar culoare e la fel de intensa
http://www.google.ro/......tp?/imgres - cu asta m-am facut si sunt satena inchis iar culoarea care mia iesil la umbra e asa ca nuanta vinului ala sange de taur iar la soare e ca jarul :)