| Lary_2950 a întrebat:

Ce pantofi ar merge la aceasta rochie:http://www.wholesale-dress.net/gallery.php?id=1290879&im g=570654
Ma gandeam ca ar merge o pereche nude dar nu stiu ce plic as putea sa imi iau atunci si parca nu as vrea o pereche de pantofi negrii.Chiar mi-as dori o pereche nude dar nu prea gasesc... funda

Răspuns Câştigător
| lorilum a răspuns:

Ar merge foarte bine o pereche de pantofi nude, crem sau chiar alb şi un plic tot crem, pe care le poţi asorta foarte uşor şi la alte ţinute. Ca alte accesorii îţi sugerez să alegi doar un inel supradimensionat, de aceeaşi culoare cu pantofii şi plicul. E de mare efect. Nu ştiu de unde eşti, dar poţi căuta în Meli Melo, Accessorize.

6 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Tin sa iti zic ca rochia e foarte draguta. daca pantofi nude ti-ar trebui, mda si stiu ca nu prea se gasesc dar fa tot posibilul sa faci rost de ei, caci ai strica toata tinuta daca ti-ai lua o pereche albi sau negri, te`ai gandit bine si la plic si acesta sa fie intr-o culoare crem si sa nu aiba dimensiuni prea mari. poti lua unul chiar cu o floare, asemenea modelului de pe rochie. cat despre bijuterii te sfatuiesc sa-ti iei o bratara discreta, aprox. cum are fata aceea in poza si cercei in formal de perla. bafta si sper cate-am ajutat.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar merge niste pantofi roz cu toc mai inalt tongue rochia e beton

| biancaradoi a răspuns:

Buna,zi mi si mie de unde ai luat rochita sau daca ai pe cineva care face comanda. Add la biank_radoi.