| StilMasculin a întrebat:

Ce parere ai despre camasa din denim http://bit.ly/dLYnwM?

7 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Mie personal imi place dar numai in anumite cazuri si modele

| annna a răspuns:

Frumoasawinking

| Andruza a răspuns:

Faina rauuuuuuu

| CarmennnLove a răspuns:

Superrr! este la moda si cum spunea @ andra4u este un must have mai ales pentru barbatii. Bineinteles trebuie sa ai corpul necesar pentru a purta o camase din denim, daca o asortezi frumos si simplu te vei remarca usor printre ceilalti.

| andra4u a răspuns:

Superba.Atat la fete cat si la baieti este un must-have. Daca ai stil, go for it:*!

| MusicisMusic a răspuns:

Pai e faina! Si tatal meu are 3. 2 pe albastru si una gri.Sunf foarte comode si le poti asorta usor

| Bixx a răspuns:

Daca ai corpulcare iti permite sa folosesti: Foarte Tare, Frate!