| StilMasculin a întrebat:

Ce parere ai despre vesta matlasata? http://www.stilmasculin.ro/vesta-matlasata-pentru-o-toam na-stilata

Răspuns Câştigător
| Angiutssa a răspuns:

Draguta.Pentru cine stie sa o poarte. Mi se pare dragut sa o porti peste sau sub sacou. E altceva.happy

6 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Pare calduroasa...si cred ca ar fi destul de misto daca ar avea alta infatisare si daca ar fi purtata de cineva care sa nu semene cu un aurolaclaughingparerea mea

| cretzufinish a răspuns:

Am una mostenire. O vrei?big grin E draguta si am vazut ca si la moda, insa daca ar arata diferit de cemi-ai aratat in link, cu care sincer merge tata toamna la cules de porumb thinking

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Oribila I don't want to see
Parerea mea, nu va suparatibig grin
Bye laughing

| PoOfarina a răspuns:

Niceeeelove struck. Chiar interesanta.

Răspuns utilizator avertizat
| Malvi a răspuns:

Mie nu imi place deloc