| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveţi de BB Cream? Mie una nu-mi prieşte.mă înroşesc foarte tare şi am impresia că ma sufoc x_x a mai păţit cineva?

7 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Despre care BB cream? Sunt foarte multe pe paiata. Cauta unul de la o firma asiatica, acelea sunt cu adevarat bune nu toate porcariile care le avem noi pe piata.

| EmaEmax a răspuns:

Mie una imi plac mai mult decat fondurile de ten, am una de la Garnier si sunt foarte multumita de ea! happy

| mona a răspuns:

Nu am patit asa ceva inca, se pare ca imi prieste

| AikkoxD a răspuns:

BB Cream se foloseşte pe un ten aproape perfect, fără pete/puncte negre/ coşuri / semne/ alte imperfecţiuni. Mi se pare o prostie, mai bine amesteci o cremă de-a ta cu puţin fond de ten.

| Pufi1999 a răspuns:

Depinde de firma. Normal ca cele din Romania sunt cam proaste. mai bine strange bani si i-ati una d ela o firma renumita si ai sa vezi rezultate

| Kasia a răspuns:

Poate esti alergica, eu zic sa nu o mai folosesti.

| Sarai a răspuns:

Nici eu nu ma prea impac cu ea.Mie mi se irita pielea si ma ustura. Credeam ca am eu vreo alergie dar acum vad ca au mai patit-o si altiilaughing