| hope2destiny a întrebat:

Ce parere aveti de firma de haine pull and bear?happy

Răspuns Câştigător
| TrixLove a răspuns:

Calitatea e buna si materialele sunt bune si rezistente si nu se duce culoarea. inf...mi se pare ok. preturile sunt mari, dar depinde de distribuitor. inf. mie-mi plac mult de tot. fnda?

7 răspunsuri:
| oanecorleone a răspuns:

Parerea mea este ca care un nume foarte haios.

| Mataa a răspuns:

E super. Vintage, clasic, casual, simplu si in acelasi timp foarte sofisticat! Recomand big grin.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Pull&Bear face parte din grupul Inditex, alături de Zara, Bershka, Lefties etc. deci hainele sunt de calitate medie, dar sunt moderne şi tinereşti (majoritatea). Raportul calitate/preţ este bun.

| boogdan91 a răspuns:

Au cele mai tari haine. Eu in Spania am fost intr-un magazin Pull and Bear, tot ce mi-am luat de acolo e de calitate, la pret rezonabil.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unele articole imi plac, ma oftic la incaltaminte ca la baieti sunt mult mai atenti la incaltaminte, mi se pare mie ca incaltamintea lor barbateasca e mult mai studiata.

| KaterinaPetrova a răspuns:

F buna:d eu de acolo imi cumpar hainele in general. impreuna cu bsk, zara, nike, adidas.:d mango, motivi, orsay si multe. deci in general este o firma buna pentru tineret.

| DracusorImpielitat a răspuns:

E dragut, nu am intrat in el, dar am vazut un trench dragut din vitrina si vreau sa il iau (atunci ma grebeam sa merg acasa).