| StilMasculin a întrebat:

Ce parere aveti de reducerile de sezon http://bit.ly/exRLEb?

1 răspuns:
| Barajag a răspuns:

Am o parere buna, de exemplu ieri am fost la un magazin cu haine Gina Tricot, anul trecut luasem o bluza cu 20 de euro si ieri am gasit-o cu 5 euro, la H&M am gasit un pulover care costa inainte 30 de euro si l-am cumparat cu 7 euro.Materialul este foarte bun.La toate magazinele gasesti astfel de reduceri si asta pentru ca anul trecut nu s-au vandut, decat sa ramana cu ele in stoc, mai bine fac reduceri.Bafta!