| oo4099 a întrebat:

Ce parere aveti de samponul si balsamul Syoss gama Smooth Relax?
Sunt bune produsele Syoss?
Ms anticipat:X
Fundoi

5 răspunsuri:
| bianca9422 a răspuns:

Dupa parerea mea da

e o gama profesionista

happy

| ciresepeetno a răspuns:

Sunt foarte bune! Cei de la Syoss au o gama de foarte mare calitate.Iti recomand sa le folosesti cu toata increderea!

| Xrcolor a răspuns:

Da! Syoss este o gama foarte buna si recunoscuta in lume. Au sampoane pentru orice fel de par, orice fel de problema, orice fel de moft. Parul devine mai stralucitor si fin. Daca inca nu ai curajul sa le folosesti eu iti zic sa risti un pic la inceput pentru ca rezultatul o sa iti placa si tie. Ti le recomand :*

| siena a răspuns:

Da! sunt cele mai bune! parerea prietenilor, familiei si a mea eu numai cu ala ma dau

| maddyss a răspuns:

Sunt foarte buneelove struck ti le recomand. folosestele cu toata increderea ca sunt superbe:X