Întrebare recomandată | ElizzaTPU a întrebat:

Ce parere aveti de voalete? Unde as putea purta una..sunt inebunita dupa ele.

4 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Inmormantari,nunti,petreceri mai sofisticate, teatru, opera, festivaluri de arta

| Katherina99 a răspuns:

Sunt frumoase poti sa le porti la ocazii mai speciale dar si cand iesi undeva in oras daca doresti

| belciuge a răspuns:

happy Si mie imi plac chestiile vintage. Palariile mai deosebite. am vazut pe ebay niste palarii super din anii '50, unele erau si cu voalete.
Si eu as purta. Voi purtawinking

| Maliuș a răspuns:

Voalete sunt foarte la modă atât pentru o mireasă care dorește să aibă un look modern cât și pentru cele care doresc să fie vintage și să aibă un eveniment în stilul anilor 20.

Bineînțeles că o mireasă cu voaletă nu poate trece neobservată … deoarece cu un machiaj perfect și o coafură pe măsură … evocă acel sentiment de glamour vechi hollywoodian. Voaletele sunt excelente pentru miresele care nu doresc să poarte un voal tradițional, pentru cele care iubesc aspectele vintage, sau cele care doresc un al doilea accesoriu, pentru receptie. Un avantaj, este faptul că o voaletă poate fi purtată pe tot parcursul zilei, însă și noaptea, fără a incomoda asemenea unui voal.