| dark1angel a întrebat:

Ce parere aveti despre aceste botine http://www.superpantofi.ro/botine-rosii-cu-platforma-615 ? Oare e greu sa merg cu ele? Credeti ca merg si iarna? FUNDA

Răspuns Câştigător
| nicoleta01 a răspuns:

Pai sunt de piele intoarsa deci iarna te vei cam uda, asa modelul ar fi ok si pentru iarna si toamna, iar ca sa vezi daca este greu de mers pe ele incearca niste papuci sau sandale cu platforma de la mama si vei vedea daca te descurci sau nu, sau cu ocazia asta sa mai si inveti happy. succes si pupici happy

2 răspunsuri:
| deea_2716 a răspuns:

Buna.de mers cu ele nu cred ca este prea greu dar depinde si de tine daca poti sta mai mult timp pe tocuri, iarna nu cred ca ar merge deoarece e zapada afara si iti pote intra inauntru daca e zapada si mai inalta si te poti uda la picioare mai bine alegeti altceva dintr-un material mai bun pentru iarna. Funda?big grin

| rocsy29 a răspuns:

Ai facut comanda? ca eu am trimis mail de o saptamana si nici acum nu a sosit comanda sad