| Angiutssa a răspuns:

A)Imi place multlove struck. E foarte draguta.
b)La fel de draguta ca prima.
c)Hmm. e draguta, dar nu ma atrage in mod deosebit.
d)Nu imi place
Cred ca m-as vopsi cu culoarea de la punctul a).

| Denisa a răspuns:

As alege a doua. E un roscat mai indraznet si in mare voga in perioada aceasta.

| G a răspuns:

A, b - nu prea imi place parul vopsit roscat
c- satena deja sunt laughing
d - imi place, daca ar fi sa ma vopsesc as alege ori blondul asta, ori negru. happy

| candydream a răspuns:

A imi place, b nu prea, c imi place si d e cea mai tare.

| YoAnNa a răspuns:

A) Mi-se pare cea mai frumoasa si cea mai naturala...

| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a răspuns:

A)
este superba culoarea mai ales daca esti blonda

| alice_5598 a răspuns:

Prima nuanta e chiar draguta.Si cred ca mi-ar sta bine daca m-as vopsi asa.Si a doua e draguta, dar mai indrazneata(pentru cele care vor sa iasa mai mult in evidenta)

| adriangabor92 a răspuns:

Blonda

| zooooza a răspuns:

Eu as alege ''d)'' Poate chiar mai deschis de atat.Sau roscat "b)''
Nu stiu cat de bine mi-ar sta dar imi plac mult culorile astea

| ThinkPink a răspuns:

C)a lui Miley, pentru ca m-ar prinde mai bine si eventual prima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul e mai dragut in pus blondul lui lady gaga + trasaturile mele = oribilitatea in persoana laughinglaughingbig grin

Răspuns utilizator avertizat
| Fuck off a răspuns:

A). e cea mai draguta :d