| abcd13566 a întrebat:

Ce parere aveti despre Avon extra lasting eyeliner pen?happy

4 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Ti-l recomand din toata inima! Nu doar ca negrul este foarte intens si rezista factorilor externi, dar forma acestui eyeliner te va ajuta sa conturezi o linie aproape perfecta a ochilor. Numai bine!happy

| mona a răspuns:

E bun dar nu exagerat

| GeooFenomenala a răspuns:

Pai cam curge. de fapt toate tusurile curg. dar stiu eu unul mai bun insa nu e de la avonwinking

| PandaBear7 a răspuns:

Eu personal nu am incredere pe produsele de la avon: au un nume sofisticat de 7 km si o poza cu photoshop din plin. ma rog, poate face exceptie cine stie. in schimb, in ciuda pretului, iti recomand din inima produsele din sephora, eu sunt multumita.