| PuяpℓeMusic a întrebat:

Ce parere aveti despre ceara de par de la taft?

Răspuns Câştigător
| Hmmmm a răspuns:

Eu o folosesc si sunt super incantata d ea...sincer mereu aleg ori ceara d par de la taft(eu o folosesc p cea roz), ori p cea d la londa. e la fel d buna si aia

6 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

Coafura rezistalaughing

| emy a răspuns:

Eu am mai folosit, si sunt de parere ca e buna.

| mihaela_7915 a răspuns:

Eu zic ca e foarte buna...;-*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiti daca se mai fabrica Taft power wax(cutie neagra cu capac gri)?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cumparat azi Taft extra strong. Mi se pare ca iti da un aspect gras parului... sincer regret ca am luat-o. Credeti ca ar trebui sa o aplic pe parul ud? Are efect diferit?

| alessiaS a răspuns:

Scuze de expresie dar niste zdremte care fac totul pentru bani si mi se pare un program... de naspa.