| Uza a întrebat:

Ce parere aveti despre crema Nivea, cea clasica in cutiuta albasta? ati folosit-o? este buna si pentru ten?

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

E o crema simpla hidratanta,pentru picioare,corp, maini e super buna deoarece e extrem de hidratanta, deci nu ti se va usca pielea, in schimb pe fata nu e recomandat sa o folosesti deoarece cum ziceam e extrem de hidratanta si iti poate produce un exces de sebum si sa-ti apara tot felul de cosuri si etc, doar in cazul in care ai tenul foarte uscat e ok

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am folosit crema dar nu pe fata, mai mult pentru maini

| Alecsyyya a răspuns:

Iti recomand sa o folosesti pentru corp, este foarte buna. In schimb, pe fata nu e indicat sa te dai...
Sper ca te-am ajutat!

| andru10best a răspuns:

Eu o folosesc pentru maini si corp si mi se para cea mai buna crema pe care am folosit-o. Pe fata nu am incercat.

| aureljeo a răspuns:

Da este buna printre cele mai bune creme app ai incercat si crema nivea pentru maini corp si fata este intr-o cutie alba

| Jiiasy24 a răspuns:

E buna! incearco!

| MuresanLaura a răspuns:

Si eu folosesc crema de la Nivea..si e foarte buna, doar ca e grasa, daca ai un ten gras, nu ti-o recomand, dar este foarte buna, hidratanta si efectul ei e de lunga durata, o simti pe piele toata ziua