| blairelovesmusic a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele şi femeile care nu se epilează pe picioare?

44 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Ca sunt foarte secsi.

| AteulPaSchimbaNumeleInAteul a răspuns:

Mai sexy decat tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceeași părere ca despre oamenii care respira

| Morbid a răspuns:

Ce parere sa am? Nici una.
Nu sunt genul care sa zica bleach daca vede una cu par pe picioare, daca arata bine, arata bine si stufoasa, cu mono-spranceana si par la subrat. Daca e urata poate sa se epileze oriunde vrea ea ca tot urata e.

Parul pe picioare sau inghinal, reprezinta semn de virginitate. Cel Putin asa era acum mult timp si in ziua de azi e la fel, daca vrei sa ti dai seama daca o fata nu Mai e Virgina si o i-a la greu, o vezi cu benzile depilatorii dupa ea non stop.

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Morbid):

Evul Mediu suna, are nevoie de niste inchizitori low-level, mai saraci cu duhul, asa, ca tine. Si alea care folosesc antiperspirant sunt niste panarame, asa e?
@Glittery: Pentru mine, moartea totala a pasiunii. Acum depinde si de nivelul de pilozitate, ca daca e doar puf de-ala discret, merge.

| troleibuz a răspuns:

Nu trebuie sa am o parere despre asta. E treaba lor ce fac.

| SilentRain a răspuns:

Pai ce e greșit în asta?
Și băieți au, toată lumea are
Atât timp cât faci baie nu-i nici o problema
Că deranjează estetica pe unii asta e treaba lor

| wildthing a răspuns:

O parere foarte proasta. Din punctul meu de vedere, parul pe picioare arata oribil. Mai mult, eu prefer ca femeia sa fie epilata complet si la pasarica, nu doar pe picioare.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru wildthing):

Dar tu esti epilat complet la oo?

| Drimmero a răspuns:

Nu m-ar deranja chiar asa rau daca au fire blonde care abia se vad dar totusi e ideal sa se epileze, nu e nimic feminin in parul de pe picioarele lor, e un contrast incredibil de mare cand o domnisoara frumoasa apare cu ditamai padurea pe picioare.

| wildthing a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Acum probabil o sa incepi o discutie ridicola despre egalitatea dintre barbat si femeie si ca daca noi nu ne epilam, ele de ce ar face-o...nu? Femeile si barbatii nu vor fi niciodata la fel, indiferent cata politica se va face pe tema asta. Ca sa-ti raspund la intrebare totusi, da, sunt complet epilat la "oo"! Pe picioare nu ma epilez pentru ca din punctul meu de vedere un barbat complet epilat pe picioare, arata ca un bulan, dar la "oo", defrisez constant.winking

| troleibuz a răspuns (pentru wildthing):

Asta suna foarte... gresit. Numai copiii nu au niciun fir de par pe ei.

| wildthing a răspuns (pentru troleibuz):

Nu! Ceea ce suna gresit si pervers este faptul ca tu te gandesti la asta. Eu doar nu suport parul in zonele intime. Nu parul pubian defineste o femeie matura, ci cu totul alte trasaturi!winking

| BuLaNNNeL a răspuns:

Nu-și are rostul întrebarea ta in condițiile in care fetele se înrolează in armata, iar pe Facebook găsești pagini precum: Andrei Unghii cu gel, Marius Make-Up, iar "domni polițiști" își părăsesc postul in timpul programului pentru a nu-și pierde programarea la pensat. laughing))

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Mie îmi face greață părul în general, dar ce fac persoane random cu corpurile lor nu mă interesează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Neîngrijite.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru wildthing):

Nope, departe de mine prosteala aia cu egalitatea. Mi se pare penibil sa te raschetezi pe craci ca barbat, dar la oo mi se pare de bun simt, mai ales daca vrei sa-si bage partenera nasul pe acolo, sau vrei ca ea sa se epileze in zona respectiva si parul tau o irita. Desigur, daca aveti o relatie platonica, aspectele astea sunt irelevante.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns:

Dacă pilozitatea e mare se numește în termeni medicali hirsutism cauzat de regula de ovare polichistice, sau genetic.
Poți scăpa de par cu tratament sau cu laserul dar nu definitiv.
Sunt saloane care fac epilări cu ceara sau pasta de zahar.
Mie mi-ar fi scârbă de o fata foarte paroasa, am văzut unele care aveau și mustăți laughing

| nujcatoatesuntluate a răspuns:

Nu am nicio părere. Este fix alegerea lor.

| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru IhNomUhNitPARIS):

Din nou mi ai dat nefolosit și eronat. Sa înțeleg ca am lovit într-un punct sensibil și te ai simțit? :D
Faci parte din femeile "neanderthaliene" cu mustață? Ești nevasta lui tarzan? Vrei sa ți-l găsesc pe tarzan?
De ce dai eronat, suferi de schizofrenie paranoida?
Uite aici ca cele care suferă de pilozitate excesiva au probleme medicale

https://www.reginamaria.ro/utile/dictionar-de-afectiuni/hipertricoza

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru IhNomUhNitPARIS):

Nu e musai sa fie excesiva, ca in mod normal daca nu ai grija de el, creste. happy

| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Creste dar nu excesiv învață să faci diferența, și creste în zone neobișnuite într-un mod excesiv încât aceste persoane încep sa se izoleze de societate și dezvolta probleme psihologice cum e nevasta lui tarzan ( gliterry) care îmi da nefolositor și eronat la orice răspuns rolling on the floor
Cred ca avem un caz special de femeie lup printre noi, trebuie sa ii acordam atentia cuvenita acestei bestii păroase care interpretează orice răspuns ca fiind inutil sau atac la adresa ei deși răspunsul e util și folositor.
Trebuie sa avem grija ca gliterry sa nu se reproducă ca poate pune planeta în pericol și sa avem printre noi numai maimuțe cu chip de oameni, ba chiar poate revoluționa lumea gliterry și sa readucă primele specii și anume :
Homo habilis
Homo georgicus
Homo neanderthalensis
Asta gliterry readuce hominoizi pe pământ din nou, e un pericol social la nivel mondial, trebuie sa o eutanasiem rolling on the floor

Gliterry iubirea mea ce te ataci asa iubire paroasa și neîngrijita? Mai glumim și noi, ne abatem de la stres, de la probleme de zi cu zi ce le iei asa personal? rolling on the floor))
IQ - ul tău numai sa de-a vot negativ știe sa dea? Asa limitata ești primata mica?
Ești prietena noastră, ne jucam și noi cu tine, îți acordam putina atenție ce ai, ce e cu tine? Ce probleme ai? De ce nu îți dai mustacioara jos? Vrei sa intri în Guinness Book love struck
Calmează-te și nu o mai lua asa personal.
Încetează cu voturile astea ca vin cu bigul după tine și te fac sa arăți din nou femeie rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru IhNomUhNitPARIS):

BIC, nu big. Vezi ca iti dau si eu nefolositor acusi. big grin

| Lukasssz a răspuns:

Treaba lor

| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ma grabisem, și am telefonul de 7 inches. Nu mai contează, contează ca fata asta are probleme grave psihice, dar o înțeleg dacă mama ei săraca s-o sinucis din cauza sărăciei, mie mi mila de easad

| IhNomUhNitPARIS a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Poți sa dai ca nu îmi da de mâncare voturile sau fundele.
Am văzut unii cum își dădeau funde singuri de pe alte conturi, ăștia sunt irecuperabili dpmdv, inspira multă mila. sad

| Legion7X a răspuns:

Sexul feminim nu se epilează pe picioare in general.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru IhNomUhNitPARIS):

Exact. Nici eu nu dau de obicei cand vad chestii care ma zgiriie pe retina mai rau, gen bigoti care vin si arunca pe aici cu amenintari din povesti sau unii-altii care o iau pe aratura mai grav ca mine. happy