| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://thebeautybunny.com/wp-content/uploads/2008/05/rim mel-jelly-gloss.jpg

6 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Eu am un luciu de genul nuanta 090 jelly baby. Chiar imi place luciul de buze, nu este foarte pigmentat, imi nuanteaza frumos buzele si rezista destul pentru un luciu.

| sensesDelight a răspuns:

Am și eu unul. E foarte drăguț și potrivit pentru ieșirile afară. Mie nu-mi place că după 20 de minute devine foarte lipicios, și mi se lipesc toate de buze, mai ales părul. Așa că nu te sfătuiesc să-l iei. Unul drăguț și sănătos ar fi http://blog.leiweb.it/bellezza/files/2009/12/dior-lip-polish2.jpg
Am primit de ziua mea unul și de atunci mă dau cu el.; x

| JustMe a răspuns:

E bun, o prietena de-a mea are si e multumita. Nu ii place ca devine cam lipicioslaughing

| cornel a răspuns:

E bunhee hee

| hadasan a răspuns:

Am si eu unul si dupa ce te dai zici ca e bun dar dupa ceva timp devine lipios si ma enerveaza parerea mea este sa cauti altceva

| Ioananmt a răspuns:

Este bun si foarte folosit si mami il foloseste