| DiannaDi a întrebat:

Ce parere aveti despre mirosul acestui parfum?:) cei care l-ai avut :) http://images.okazii.ro/auctions/2009/07/31/239152922-24 0804-500_500.jpg (celine dion Belong) cei care l-ati avut, bineinteles;)

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am avut onoarea de a vedea ce miros are insa de obicei parfumurile Celine Dion din ce stiu de la prietenele mele au un miros placut.

| Bishop a răspuns:

Si ce vrei? Sa mirosim monitorul?

| Ana_6509 a răspuns:

Of si eu care credeam ca o sa-i simt si mirosul prin difuzorele laptopuluilaughing. Acum lasand gluma la o parte l-am mai vazut insa nu am avut ocazia sa-l si miros deci nu iti pot raspunde.Totusi e Celine Dion deci ar trebui sa fie destul de bun.Depinde de gusturile fiecaruia, de exemplu daca e dulce cum spune Ada mie una nu-mi place.

| 61n4 a răspuns:

Bishop...frumos raspuns. ea se referea la cei care l-au achizitionat sau testat...

| ada_7707 a răspuns:

Parfumul ala il am si eu si parerea mea este ca miroase supes, depinde si de gusturile tale, e un pic dulce

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze, nu simt nimic... sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pr stupid si nefolositor! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super tare!