| Sara2 a întrebat:

Ce parere aveti despre parfumul city rush de la avon?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu persista deloc dar are un miros placut

| Kristina_3133 a răspuns:

E un parfum foarte bun.Ti-l recomand.

| RoseOfTheFire a răspuns:

Inca nu l-am incercat.

| EkaBuBu a răspuns:

Imi place cum niroasehappyadica nu e nici dulce si nici foarte puternichappyimi placehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Imi place foarte mult acest parfum, chiar il recomand tuturor, persista la miros.
http://fimgs.net/images/perfume/o.15785.jpg
E cel mai bun parfum, daca vrei sa ti-l iei de la AVON, ti-l recomand cu incredere!
Te pup!

| blueheart a răspuns:

Mai bine dai mai multi bani si iti cumperi un parfum care sa persiste mai mult si care sa raspandeasca in jurul tau un miros placut -Iris Noir-Yves Rocher

| SwettieNicki a răspuns:

Pei miroase frumos...dar nu tine nici macar 1 ora ...Parerea mea este :nu da banii degeaba