| Pufulete456 a întrebat:

Ce parere aveti despre peria de par electrica? Este buna? Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...Dar nu pentru toata lumea! Eu am avut si n-am avut rabdare s-o folosesc! Eventual imprumut-o de la cineva ca sa vezi cum te descurci, apoi daca-ti place cumparati-o si tu!

1 răspuns:
| ElenaSA a răspuns:

Daca stii sa o folosesti si ai si par care sa poata fi prelucrat cu ea da.Eu am, dar nu mi-e de folos.Trebuie sa ai si sufiecienta rabdare sa o folosesti.Nu iese nimic in cateva minute de lucru cu ea.