| pisicutza_5001 a întrebat:

Ce parere aveti despre rochia asta http://cdn.buzznet.com/......emiere.jpg

Răspuns Câştigător
| alexxa a răspuns:

E groaznik...christen are nevoie de un stilist:-&

28 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Pare dragut spatele. Dungile acelea verticale nu au efectul scontat (ar fi trebuit sa lungeasca vizual, dar nu mi se pare ca o fac) si culoare mi se pare prea stridenta. Cred ca ar fi aratat mai bine daca ar fi pus o curea si niste accesorii.

| annda a răspuns:

Ii din hartie?!

| Flav a răspuns:

Hai cu Doamne ajuta!

| pam_pam a răspuns:

Mie imi place! Si am intrat la design vestiemntar. In viata de zi cu zi, n-o admir pe Kirsten Stewart la stilul vestimentar, dar cand apare public, unele tinute sunt reusite. Asta nu e foarte reusita, dar imi place rochia si as purta-o cu placerehappy o centura nu s-ar potrivi, as strica farmecul rochiei, pentru ca ati observat probabil ca pe mijloc, se apropie dungile. Eu cred ca as fi purtat o bratara lata aurie sau ceva de genul. Si nimic mai mult.

| Mo a răspuns:

De la spate e draguta. dar in fata nu imi place deloc!

| Gabry a răspuns:

E urata rau! Nu as purta rochia aia nici sa ma duc la piatalaughing

| inna a răspuns:

Imi place cum se vede in spate, in fata nu prea.

| Jonsdottir a răspuns:

Aolo, Kristen, ce ai facut? :O

By Dy
Xo~Xo

| oana_1897 a răspuns:

E naspa tare...nu mas vedea imbracata vreodata cu una de genu...chiar ca Doamne ajuta! laughing

| Tera a răspuns:

Nu-mi place

| mymy a răspuns:

Chiar are nevoie de un stilist e super urata

| adelutsa a răspuns:

Sincer :-s... mie nu imi place delocstraight face. Nu prea agreez portocaliu si plus croiala e aiureastraight facelaughing.

| amalyutza a răspuns:

Arata mai bine din spatehee hee...nici culoarea nu e nu stiu ce... dapi rochita. dar asa sunt asteabig grin.sa fie in evidenta. oooops:p.si o zebra e mai fainalaughing

| pisicutza_5001 explică:

laughingasa e

| zu a răspuns:

Oribila.

| Viuvi a răspuns:

Bleac...

| Dnse a răspuns:

Poate cu o centura ar arata mai bine.

| bella1998 a răspuns:

E destul de ok

| Dior a răspuns:

E super oribila....nu imi pace deloc deloc

| Stef_1270 a răspuns:

Culoarea chiar imi place.Atatlaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? Nu-mi place deloc... da' deloc...parca e bunica laughing si ea se imbraca mai calumea laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca as vedea asa ceva in magazin nu mi-as cumpara in veci si poate as face si un pic misto de ea. happy
Nu e deloc flatanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Weei, dar chiar nu e pe gustu` meu. Dar dk tie iti placebatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi place deloc. Sa ai orice model de rochie la dispozitie si sa o alegi tocmai pe asta... Se vede ca banii nu aduc si bunul gust.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca nu poti folosi sutien:d si parerea mea ca o face pe fata sa arate ca un dovleactongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine dar trebuie sa te mai bronzezi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-mi place deloc...