| afrodita3333 a întrebat:

Ce parfum imi recomandati sa imi iau? Ceva pe la 150 RONI.

8 răspunsuri:
| morningstar a răspuns:

'White Diamonds' - Elisabeth Taylor, 'Loulou'-Cacharel, 'Flora' by Gucci, 'Intimately Beckham', 'Miss Dior Cherie'. Nu stiu sa iti zic sigur pretul depinde si de magazin. Dar oricum sunt foarte bune. Le-am avut aproape pe toate si cred ca merita orice pret.

| lolly a răspuns:

Slip Into este 60-65 la oferta! Miroase superb! Un parfum floral, merita. 50ml

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu pretul dar il gasesti intr-un catalog online de la Life Care http://parfumuribio.wordpress.com/......93-memory/ parfumul este demential.

Parfumurile FM miros cam la fel ca cele din mall dar isi pierd mirosul in scurt timp. Dar daca te hotarasti sa-ti iei ceva de la ei eu mi-am luat Miss Dior Cherie, la modul ca primeam " aprecieri " de genul " imi vine sa te mananc ". Miroase a smeura si tot felul de fructe apetisante, poti citi mai mult pe google.

Dar eu iti recomand Moschino Pink Bouquet, fusesem in Sephora si dupa ce mi-am achitat produsele am primit monstra care era cu pulverizator si era absolut adorabila si gingasa. Trecand peste, mirosul persista mult timp si miroase absolut superb, adica ajunsesem sa ma miros singura :)).
" Moschino roz Buchet este construit ca un amestec floral-fructat, cu note de top de bergamota, șerbet de zmeură și ananas. O inimă cuprinde iasomie, crin roz de vale, violet si bujor petală, în timp ce notele de bază lasa un traseu suculent de piersica, turtă dulce și mosc. " http://superparfumuri.ro/......uquet.html pretul este mai maricel dar crede-ma merita acest parfum.

| papusica987 a răspuns:

Http://www.yves-rocher.ro/......t_id=61925 cmSrc=Category parfumul meu preferat, miroase divin!

| MeOana a răspuns:

Chanel. costa 99, 99 leiwinking bafta la miros frumos!

| dya273 a răspuns:

Buna! Eu iti recomand sa incerci parfumurile de la FM! Au o concentratie de parfum de 20% sau 30 % (ceea ce nu vei gasi la parfumurile din magazin care au maxim 10%), miros extraordinar, persista 10-12 ore.Si daca nu stiai parfumurile FM miros exact ca cele din parfumeriile din mall-uri numai ca nu au acelasi ambalaj, au o concentratie de parfum mai mare, persista mult mai bine si costa mult mai putin.Parfumurile sunt originale, nu sunt imitatii, pe sticluta scrie FM dar esenta e ca cea din mall. Poate te intrebi de ce? Iti raspund astfel:marile case de moda isi achizitioneaza esentele de la un lider mondial din Germania, care se numeste Drom Fragrance(poti cauta pe google) cu maxim 15 euro, restul banilor pe care noi ii platim sunt reclame cu vip-uri, ambalaje pompoase, chirii etc..FM isi achizitioneaza esentele din acelasi loc numai ca nu investeste in astfel de lucruri ci doar in calitate. Daca te intereseaza produsele FM si posibilitatea de a ti le cumpara cu 40 %discount trimite-mi un email la adresa:lupikcrazy@yahoo.com sau baga id-ul in lista de messenger si vorbim.Sa ai o zi buna!

| dya273 a răspuns:

Apropo..ca sa iti faci asa o idee...un Channel sau Dior sau orice alta marca pe care dai peste 250lei din mall, de la FM il poti lua cu 54lei, sau 38 lei daca doresti sa devii consumator.

| Rus_Diana_1989 a răspuns:

Iti recomand ceva accesibil ca pret si care miros incredibil: un parfum tare by Marcel de Marcel Marongiu sau more by demi moore care este floral. Pentru ajutor lasa-mi mesaj!