Anna
| Anna a întrebat:

Ce parfumuri va plac? Preferati aromele tari sau fresh? Care este parfumul tau preferat?

Răspuns Câştigător
| dragosh_1452 a răspuns:

Preferatul meu...pentru moment...Christian Dior - Fahrenheit 32... si asta deoarece am fost rugat sa fac o reclama pentru el de catre o prietena deosebitawinking Si in general prefer aromele fresh...

49 răspunsuri:
| cely a răspuns:

Bulgari

carla
| carla a răspuns:

Aromele fresh imi plac in general, mai ales vara si primavara, dar in perioda rece merg si aromele mai dulcege.Ca parfumuri prefer Givenchy- '' Amarige'' si Dolce &Gabbana '' Light Blue''

| kh1ss a răspuns:

Fresshh

| cristi a răspuns:

De obicei prefer parfumurile fresh ca prima optiune. dar si cele putin mai dulci cu arome mai tari, momentan folosesc Armani-For him, Nautica, Hugo Boss, Bvlgari-Notte, imi mai plac Lacoste, Dior - Higher Energy, Carolina Herrera -212, Tommy H. si lista poate continua

| onlyme_3202 a răspuns:

Mie im place Apa de toaleta Nina Ricci Nina EDT Dama, lucia(oriflame), Apa de parfum Lacoste Inspiration EDP Dama...etc in special dulci, freshhappy

| lilia_2632 a răspuns:

In mod special de la AVON apele de parfum, in dependenta de dispozitie, si de timpulafara.
TODAY, tomorow, always/
true glow, litlle black dress.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PAI CE SA ZIC IMI PLAC MULTE PARFUMURI DAR PREFERATUL MEU E D&G INCEARCAL SI TU...big grin

| dicarmencitta1957 a răspuns:

Parfumul meu preferat este, Christian Dior Diorella, pot sa spun ca am avut multe parfumuri la viata mea, dar cel pe care l-am scris mai sus mi se potriveste cel mai mult.Fiind o pestoaica(de zodie)mi se potrivesc multe parfumuri, dar cel pe care nasul meu il percepe este:Christian Dior-Diorella.

| lady love a răspuns:

Chanel-no5 =p~=p~il ador:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fresh.''J'ai ose''(Guy Laroche)care nu stiu daca se mai gaseste, Magie Noire si Poison.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parfumul meu preferat este azzaro freshwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatul meu este coco mademoiselle chanel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il prefer pe angel de la t. mugler e super misto, isi schimba mirosul pe parcursul zilei -mai ales pentru iarna, vara am descoperit live luxe de la jennifer lopez

| mandra7 a răspuns:

Masumi de la coty

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prefer parfumurile cu arome fresh.Parfumul meu preferat este Today.

| Bacemi a răspuns:

Prefer parfumurile fresh.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, ador discutiile despre parfumuri, eu clasific parfumul ca fiind un detaliu ff important care te caracterizeaza ca perosnalitate.Preferatele mele sunt Gucci by Gucci, hogo boss-deep red

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac foarte mult parfumurile si am acasa o mica parfumerie. parfumul meu preferat este la perla urmate de ricci ricci, poeme, miracle, chanel allure, gucci rush.

| Crysthina a răspuns:

Mie imi plac parfumurile lemnoase si fresh si imi plac parfumurile Little black dress, Today tomorrow always, Avon Luck nu am un parfum preferat dar daca e rafinat si feminin il ador.