| D3X73R a întrebat:

Ce pot face pentru a scapa de cosurile de pe Fata!?!? Au inceput sa-mi apara si pe spatelaughing I don't want to see

5 răspunsuri:
| MagazinulcCora a răspuns:

Hi!

Pe fata sunt din
2 motive.

ori pentru ca nu folosesti o crema. care sa exfolieze tenul.
Iti recomand o crema de la garnier. e albastra nu stiu exact cum se numeste.
Care are in aceeasi gama o lotiune tonica
Impreuna.
Sunt extraordinare!

Ori pentru ca, nu te speli foarte des pe cap
=3

Iar la spate este sigur pentru ca nu te speli.
Probabil nu ajungi.
Nu e o
Rusine!

Fundita?

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Eu ma dau cu brevoxille(brevoxil se pronunta)si in 2 zile imi trec

| dj4you a răspuns:

Pai existe diferite solutii pentru eliminarea cosurilor gasesti in farmacii dar ai putea de exemplu sa le dai cu spirt( spirtul le usuca mai repede si merg scoase mai repede)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am trait 2 ani cu ele si aveam multe, e greu sa scapi de ele incearca crema zynerit.

| D3X73R explică:

rolling on the floor ce glumet estilaughing