| Paunas_Leonard_2002 a întrebat:

Ce poti sa faci cu pantalonii de sport ca s-au intins la genunchi si arata urat?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Sa ii speli mai des.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Când deja s-a format, nu prea mai ai ce face, oricât i-ai spăla și călca, bucla va rămâne. De vină cred că este materialul din care-s confecționați.
Când cumperi un trening nou, ai grijă cum stai jos, încearcă să îți ridici puțin pantalonii deasupra genunchilor, pentru a evita întindererea lor în zona genunchilor.

| lola000 a răspuns:

Raspunsul meu e sa ii tai si sa ii cosi pe marginea taiata, astfel iti iese pantaloni scurti!