| Hallie a întrebat:

Ce preferai stilul Casual sau Elegant? Argumentati.

8 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Casual. Pt ca e mai lejer si merge bine la scoala.
pup:*

| MaraMărr a răspuns:

Casula pentru. ca nu mi se pare ca un barbat sa poarte costum si sa fie la 4 ace cand merge la pescuit.Ptr. ca e mai comod si poti face mai multe combinatii funky.Eu asa cred.

| VogueAdicction a răspuns:

Elegant all the way. Pentru ca mi se pare mie ca o fata cat ar fi ea de urata, arata mult mai bine intr-o rochita peste genunchi decat in niste blugi urati.
Si elegant mi se pare nu stiu ^^ mai la moda. Cum zice si RosyRozy un baiat imbracat la 4 ace arata impecabil de frumos.

| EllaEllii a răspuns:

Buna Iulia!
Daca as fi sa aleg cu siguranță stilul elegant.De ce? Find ca după părerea mea o femeie ar trebui tot timpul sa fie eleganta,și dacă se duce sa cumpere o pâine, și când spun eleganta ma refer la:
Par coafat,machiata, o bluza draguță, o fusta tip creion, pantofi cu toc.Ex: http://moda-stil-tinerete.blogspot.com/2010/06/fusta-cu-talie-inalta.html (sunt mai multe modele)
Eu nu pot fi mereu eleganta asa ca ma mai îndrept și spre casual.
Mie mi se pare un stil mai fresh, mai ușor.Ma îmbrac casual când ies afara cu prietenii.

| porumbitza a răspuns:

Casual.pentru ca ma simt mult mai bine in acest stil.mie imi plac hainele sport.(parera mea).tie?

| AndraAlexaLove a răspuns:

Depinde de starea de spirit pe care o am.
Imi plac ambele... si depinde si de ocazie.
Imi place stilul casual deoarece este comod.Il port la scoala si cand ies p'afara.
Iar stilul Elegant il port mai mult la ocazii speciale.
Deci ambele
PwP:X

| Cecex3 a răspuns:

Casual.

| RosyRozy a răspuns:

Eu sunt adepta stilului Elegant. De s-ar imbraca toti asa. Imi place stilul asta pentru ca unii arat bine imbracati la 4 ace si mi se pare igienic si mult mai adecvat decat alte stiluri. ( parerea mea)