| onlymeme a întrebat:

Ce produs cosmetic imi puteti recomanda pentru cearcane?
fundawinking

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Cearcanele odata aparute, nu mai dispar de tot niciodata. Insa pentru estomparea lor poti sa folosesti apa termala de la Avene, o crema buna, hidratanta pentru zona din jurul ochilor, comprese cu ceai de musetel, galbenele, plus un cub de gheta face minuni. Si n-ar strica daca ti-ai cumpara un anticearcan/baton corector pentru a le masca atunci, cand iesi din casa. Succes!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

@eternity, ma bucur, ca ti-am fost de folos. Mersi pentru apreciere!

| littleladybug a răspuns:

Corectorulbig grin

| onlymeme explică:

Da, mersi pentru raspuns
winking

| laurik_5214 a răspuns:

Uita-te in revista de la avon sunt niste produse super pentru asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu gheata.Maseaza in fiecare dimineata/seara(sau si dimineata si seara, daca-ti permite programul)zona cu o bucata de gheata(1/3 dintr-un cub pentru fiecare cearcan)pana se topeste complet. Dupa o saptamana se vor observa primele rezultate