| Deea_4962 a întrebat:

Ce sa fac sa imi stea parul bine, si sa fie matasos?

4 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

Potzi folosi un balsam happy ex: eu folosesc balsam fara clatire Pantene smooth&silky sau asa ceva ii!

byehappy

| BUBULINA a răspuns:

Eu folosesc masca de la kallos si am parul matasos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea da parul tau pleaca de la tine? si eu chelesc da am 45 de ani. da tu cati ani ai? ca daca-l vopsesti de pe acum si esti mai tanara cand vei avea varsta mea o sa mai ai par de o baie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am luat un balsam de la avon pentru par degradat...si l'am folosit de cateva ori si vreau sa zic k mi l-a pleostit de tot. mi'l face prea moale si matasos.incearca.vezi daca asta e efectul pe care'l cauti insa nu garantez nimic