| Sara2 a întrebat:

Ce sampon folositi?

41 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kallos. E foarte bun pentru orice tip de par.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nivea smug

| OrangeWind a răspuns:

Eu folosesc Syossbig grin miroase atat de bine...big grin a bomboane parca.

| maxim_6122 a răspuns:

Clear vita A, B, E super

| missj a răspuns:

Loreal

| Sabrina099 a răspuns:

Avon naturals aloe si macadamia 250 ml. mie-mi place

| lola_9808 a răspuns:

Marca Elseve. Sunt cele mai bune. Chiar ajuta parul. Pe incercate de vreo 6 ani

| cezara2002 a răspuns:

Buna! eu folosesc samponul gliss e forte bun.

| nutidulce a răspuns:

Eu folosesc Fructis. e perfect sambon asa imi sta parul ca aranjat. ca totii ma intreba cine imi aranjaza. si nici nu fac nimic numai imi usuc cu unscatoru si spal cu Fructis. eu lucrez la confor dar nu e nici un sambon mai sanatoas si mai bun de cat Fructis.

| nikko_4852 a răspuns:

Wash & go

| mihai_8127 a răspuns:

Schauma