| Diiiiiia a întrebat:

Ce sampon folositi?happy

Răspuns Câştigător
| Ale_8242 a răspuns:

Head &Shoulders cu Aloe Vera pentru scalp sensibil. Nu mai cade părul happy

8 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Head & Shoulers Menthol dar cred ca ma reprofilez in curand pe Clear.

| Pho3nix a răspuns:

Ma spal si fug.

Răspuns utilizator avertizat
| luciana200972 a răspuns:

Eu folosesc Vichy dercos, sunt foarte multumita de el, am incercat mai multe marci dar toate imi provocau mancarimi si matreata, este cam scump dar este f bun.

| euAnk a răspuns:

Clear pentru par normal, pentru mine sincer e singurul sampon care nu mi-a facut matreata si asta e binehappy

| MeduzaInaripata a răspuns:

Sampon ARO. [glumesc]... Elseve de la L`Oreal Paris Sampon de ingrijire cu multivitamine. E superhappy.

| xXWhisperOfLoveXx a răspuns:

Pai eu folosesc samponul Wash & Go happy
Este foarte bun :X
Fundawinking? blushing

| jrjrjeee a răspuns:

De urzica.