| dedfgv a întrebat:

Ce se poarta vara asta in materie de incaltaminte? baschetii colorati un culori tari mai sunt la moda?

3 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

-sandale cu platforma in culorii :*.

sandale cu talpa colorata Sandale cu talpa si detalii flori mari laterale albe.
sandale de vara cu perforatii ca in anii 40'batting eyelashes
sper ca te-am ajutat. :d
de baschetii nu stiu nimic. thinking

| Dia a răspuns:

In general se poarta sandale de toate culorile/modelele!, Dar daca tu te simti bine in bascheti, de ce sa te mai iei dupa moda?happy. Poarta ce`ti place! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta sandalele romanice, mie imi plac cele de la Il Passo pentru ca pe langa piele au si material fluid si arata foarte relaxat. Se poarta si sandalutele cu pene dar mie sincer nu imi plac, mi se par prea exagerat.
Sandalele cu platforma sau sandalele cu toc se poarta cu print floral. Pantofii cu decupaj rotund in fata si print floral.
Cizmele se mai poarta dar mie imi par mileuri reincarnate...
In materie de bascheti, da se poarta, eu am vazut la multe persoane bascheti rosii.