| dedfgv a întrebat:

Ce situri cu haine nu foarte scumpe(blugi, tricouri, etc.)cunoasteti?

8 răspunsuri:
| HaineDeVis a răspuns:

Buna, poti sa te uiti poate i-ti plac produsele noastre! Multumim! www.hainedevis.ro magazin online de haine originale pentru femei si barbati, cu preturi fara concurenta, marci de top: pierre cardin, tapout, everlast, lee cooper, kangol, kappa, puma, adidas.etc."

| Originals a răspuns:

Buna!
Incearca www.originals.ro, preturile sunt mici, produsele de calitate superioara si livrarea gratuita. In plus poti returna produsul indiferent de motiv.
Spor la cumparaturi!

| clausweet a răspuns:

Miniprix.ro
starshiners.ro
fashionqueen.ro
bonprix.ro
gossipgirls.ro
erry.ro
haine-lux.ro

| analala a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-barbati.html
Sunt foarte bune o sa fi multumit

Sper sa te ajute