| codrel a întrebat:

Ce tinuta este potrivita pentru un baiat de 14 ani la petrecerea de absolvire a clasei a VIII-a? Locatia este un restaurant elegant, dar fiul meu crede ca nu s-ar simti bine daca ar purta costum, iar eu sunt de aceeasi parere. El este genul sportiv, inalt si suplu.

Răspuns Câştigător
| Andrre a răspuns:

Pai.ar putea sa isi ia. o pereche de blugi pana inchisi la culoare. thinking cu un tricou simplu. si un sacou.

sau. blugi pana o camasa cu manicile suflecate, o vesta si eventual un ceas, ar fi " love struck "

sau laughing blugi camasa o cravata si pe deasupra o bluza cu nasturi in fata. am vazut si mi-a placut.

am mai multe idei in capp. dar nu stiu cum sa zic. daca vreti poze la tinutele de mai sus dati-mi un mesaj cu id-ul dumneavoastra.batting eyelashes

8 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Nu conteaza ca este sportiv sau nu...pur si simplu,chiar tu o spui,este un restaurant elegant!
macar o pereche de pantaloni de stofa, si o camasa mai"moderna", dar in rest ar fi un dezastru al "modei"sa fii in blugi sau altceva...

| Mia a răspuns:

O pereche de pantaloni albi sau albastru-deschis cu o camasa ca aceasta http://www.cbstore.eu/produs/192/Camasa-barbati.Si eventual ar putea atasa niste bretele la pantaloni pe care le poate purta pe umeri sau lasate in jos...

| alexmircescu13 a răspuns:

Cel mai bine este sa se puna de acord si cu ceilalti colegi, ca sa nu faca nota discordanta. Evident ca fetele vor veni gatite-foc, dar daca baietii se hotarasc toti sa se imbrace mai putin 'oficial' e totul in regula.

| OddKidd a răspuns:

O pereche de blugi,un tricou,sacou si in picioare o pereche de adidasi, tenisi, bine.adidasi sa fie mai...nu d-aia cum foloseste la ora de sporthappy

| adelynaa a răspuns:

Pey ar putea incerca ceva blugi de culoare inchisa, ceva camasa alba, pantofi sau ceva incaltaminte eleganta... acum depinde ce gusturi are dc ii place aceasta combinatie blugi camasa ca de purtat am mai vazut ca se poarta la asemenea evenimente bine nu absolvirea clasei a VIII ci a XII dar tot absolvire ii si nu neaparat la absolvire ci la anumite evenimente se poate purta...

| AndreDeeaA a răspuns:

Parerea mea este ca ar fi foarte cool daca siar lua un jeans albastru deschis, un tricou mov (sau o culoare care sa iasa putin in evidenta) cu desen abstract, pe deasupra un sacou gri sau bleumarin si cu niste conversi albi smug asta e tinuta mea preferata la un baiat love struck

| sorina222 a răspuns:

Nu, in niciun caz costum, e cls a 8-a nu a 12. Baieti de la mine din cls se imbraca la banchet cu blugi largi, sheitari camasa colorata, cravata si un sacou cool si hazliu

| Stoica_Robert_2002 a răspuns:

Stoicar@gmail.com