| Bell10 a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca buclele cu placa sa reziste? Ma refer sa ma dau cu spuma inainte cu fixativ? Ce imi recomandati? ^.^

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Nu folosi si spuma si fixativul o data pentru ca ti se incarca parul aiurea

7 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sa te dai cu fixativ dupa ce ai facut buclele. Evenetual te poti da si cu spuma inainte sa coafezi parul.

| Xennofull a răspuns:

Sa dai cu fixativ inainte.

| lauraroxi a răspuns:

Mai bine iti faci bucle pe bigudiuri.

| Adeniy a răspuns:

Cu fixativ.Foloseste unul foarte puternic.Si da din abundenta

| kristinne a răspuns:

Eu iti propun sa folosesti spuma fiindca face ca parul sa arate ma natural si il fac mai moale, pe cand fixativul da senzatia ca ar fi peruca!

| stephanixx a răspuns:

Pai nu e bine sa te dai cu spuma inainte de aface buclele si dupa aia sa le faci pentru ca iti nenorocesti parul pentru ca, cand il indrepti sau altceva trebuie sa fie uscat caci altfel nu prea meregee

| XanthiaSin a răspuns:

Eu iti propun sa dai cu fixativ dupa ce faci buclelebatting eyelashes