| Annuk2000 a întrebat:

Ce tunsori îmi recomandați? Am parul saten și fata în forma ovala.As prefera sa nu fie ceva foarte scurt

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.La salon vei primi un raspuns concret, fiindca mai conteaza si textura firului de par sau modul de intretinere, nu doar forma fetei.

| OxyAliA a răspuns:

Pentru forma ovală a feței și părul șaten, poți încerca o tunsoare medie sau lungă, în Scări. Aceasta a fost doar o recomandare, dar pentru a fi mai convinsă, cel mai bine ar fi să discuți cu un frizer profesionist (Hairstilyst).

| Smellslikecarotss328 a răspuns:

Încearcă short shag sau wolfcut