| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Ce tunsori se poarta prin 2019? M-am gândit sa ma tund in părți și atat
Am 12 ani
1.72
67 kg

Răspuns Câştigător
| cristinuseundezastru a răspuns:

Eu am 15 ani -2luni, 1.64( pitic de gradina, stiu rolling on the floor)) ) 47.8kg si
NU MAS TUNDE NICIOADATA DIN PARTI! NIEVAAAAAAR! AS arataCHEALĂ! ce mama ma.sii

funda? :O

2 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Crezi ca, conteaza cate kg ai si ce inaltime? rolling on the floor Majoritatea se tund la fel ca anul trecut, iar cei de anul trecut se tundeau ca cei de acum 2 ani. De ceva ani se obisnuieste tunsoarea aia, 1(exemplu) prin parti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa ceva? https://manlycurls.com/......sident.jpg