| PoeTuL05 a întrebat:

Ce tunsori sunt la moda mai nou? Cea mai buna tunsoare are funda de la mine:X

Răspuns Câştigător
| kenny_2797 a răspuns:

Pai dupa mine acum cea mai la moda este sa te tunzi in V, si sa-ti ridici parul in sus (si in spate)

4 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Scalpat - este la moda in 2012

| Nutemaiholba a răspuns:

Dupa mine noua moda este sa te tunzi in scari adica mai ciufulit si ''neingrijit'' ar trebui sa arate( doar ca aspect)winking

| LorenzoSweetxXx a răspuns:

Salut ar trebui sa fie cv de gen tuns dupa urechi un nr mai scurt cu perciuni drepti si mai lungi un pic iar sus si la spate un nr uniform pentru a face coafura
acum nu stiu daca iti place

| Acccccaa a răspuns:

Mie cea mai tare tunsoare e Emo :X