| BlackRose03 a întrebat:

Ce vopsele imi recomandati pentru un brunet inchis si sa tina? Ceva ce pot gasi pe site-uri din Romania.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi in magazin fizic si iti alegi nuanta care iti place.
Lasa online-ul, ca nu stii ce primesti.

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă vrei să îți iasă un negru ca abanosul, ori ca... pana corbului, atunci orientează-te spre vopseaua de păr, a celor de la Garnier. La ei toate nuantele sunt mai inchise cu un număr, decât ne arată in catalogul de prezentare. Dar ai grijă, de culori inchise se scapă foarte greu (doar cu foarfeca, probabil. Fiindcă orice decolorare va duce la deteriorarea/arderea părului)
Success! Și să fii frumoasă, să îți reușească ce ti-ai propus!

| dmz123 a răspuns:

Cand am fost vopsita bruneta m-a ajutat foarte mult acest produs. https://www.crisalis.ro/......e-par.html Nu se mai decoloreaza asa repede, parca e proaspat vopsit, bine eu recomanda oricum si ulei de par

| Anamaria19999999 a răspuns:

Syoos,recoamand