| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti cum sa ma imbrac la banchet?

Răspuns Câştigător
| Cutza_3681 a răspuns:

Cu o rochie scurta in fata si lunga in spate si daca vrei poti sa cauti ca sa poti sa iti dai jos aia lunga si sa ramai cu ea scurta.

5 răspunsuri:
| adorciocolata a răspuns:

Parerea mea este ca trebuie sa-ti alegi o rochie eleganta, dar in acelasi timp sa aiba ceva din stilul si personalitatea ta si sa-ti scoata atuurile in evidenta. Trebuie sa fie ceva tineresc de exemplu cu volanase, mai scurta in fata si mai lunga in spate (dar pentru asta trebuie sa ai niste picioare puse la punct, daca ma intelegi), mulata sau mai larguta (depinde de cum iti sta tie bine), cu bretele sau fara etc.
Uite si niste poze, poate te inspira: http://www.google.ro/......tp?/search

| Doreliana a răspuns:

Cel mai important e sa te imbraci asa cum te simti bine.Nu sa te trezesti dupa vreo 2 ore de stat ca te strange nu stiu ce corset si nu mai poti respira sau ca te dor picioarele de nu le mai simti de la nu stiu ce tocuri de 20 de cm, etc
Adopta un stil casual, adica combina putin sportul cu eleganta, un jeans, un tricou, un sacou si un pantofior deschis in fata cu toc sau o rochita si ceva pantofiori, un accesoriu finut, combina o rochita cu buline baby doll cu o preche de tenesi cu funda din panglica, adopta un stil putin business dar si sexy in acelasi timp, combinand o camasa cu un jeans, un pantof cu platforma, o esarfa de matase la gat, etc
Sunt o multime de stiluri, daca vrei unul anume, spune-mi si te ajut in continuare. Sper ca iti sunt de folos informatiilewinking o zi placuta

| ღღDέDέEBчέiiiBiiiღღ a răspuns:

Pai cu o rochie alba daca vrei sau crem sus sa fie lin (adica sa nu aiba cine stie ce cheastii)la mijloc sa aiba ca o curea neagra lata dar nu curea sa fie ca o banda din materialul ala cu care se fac funditele la cadouri ala fin, jos sa fie cu scaricu volanase, cu niste tocuri mai sport dar totusi elegante, sexy, dar sa nu iti iei nistiu ce tocuri impopotonate si cu tocuri de 20cm nu ceva simplu cum am zis mai sus si preferabuil sa fie de culoare neagra, cu un plic(geanta aia in forma de plic daca nu stii la ce ma refer)

| ellenaella a răspuns:

Cu o rochie misto si un bolero

| ButterflyMiley a răspuns:

Sora mea s-a imbracat cam asa:
-O rochie maro si dresuri negre(poti lua si maro daca doresti)
-Cizme crem maroni
-Si parul s-au loat doua suvite sau pus in spate si prinse cu un elastic
Sper ca te-am ajutat happy