| anonim_4396 a întrebat:

Celine Dion a avut o copilarie fericita?

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Céline Dion este cel mai mic dintre cei paisprezece copii ai cuplului Adhémar Dion şi Thérèse Tanguay, amândoi având descendenţe canadiano-franceze. Interpreta a fost crescută ca o romano-catolică în oraşul Charlemagne din Quebec, Canada. Deşi familia ei a întâmpinat dificultăţi materiale, cântăreaţa declară că a avut parte de un cămin fericit.

| Puiutz a răspuns:

Pai.nu foarte fericita.am vazut si filmul cu viata ei.era uratica.si ii era greu. dar ea stia ca va reusi sa devina o cantareata renumita.si nu s`a lasat...si uite unde a ajuns!happy

| amaadina a răspuns:

Pai...in ciuda faptului ca a avut o situatie financiara precara a fost fericita.winking pentru. ca stia ca v-a ajunge `mare`.