| ConstiintaTa a întrebat:

Ceva coafuri pentru. scoala?thinking Niste tutorialuri, poze sau filmulete orice... A si ca sa mentionez am parul destul de lung cam pana dupa jumatatea spatelui si e ondulat mai lejer...happy thx anticipatwinking Plz hel >medau si fundita lojik >:winking

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Hey. Arunca o privire aici: www.divahair.ro. Ai grija de tine.

| Shuellen a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mz7W9I1bH8E&translated=1

http://www.youtube.com/watch?v=joyU-NQ3acw&translated=1

Poti cauta pe youtube.com
"school hairstyle for long hair" ...sau poti cauta"curly hairstyle" in cazul in care vrei sa iti lasi parul desfacut si sa-l ondulezi.