| Addaa1998 a întrebat:

Ciao T P U!

Cat costa parfumul Selenei Gomez?

Unde se gaseste?

Se gaseste in Romania ...si unde?

5 răspunsuri:
| AnnaAnnne a răspuns:

De unde stii cum miroase parfumul Selenei Gomez? Nu stiu daca se gaseste in Romania, dar sunt sigura ca este un parfum scump de peste 1000 de lei.happy

| h3r a răspuns:

Hmm... Parfum Selena Gomez. Interesant... atunci sa ne asteptam si la unul pentru baieti, Justin Bieber. Insa, sunt absolut sigura ca o sa aiba mai multe vanzari din partea fetelor. Sa nu uitam de fanele lui, care sigur o sa-l foloseasca.

| sweetgirl68 a răspuns:

Am parfumul este suuuuper si este disponibil in variante de 50 si 100 ml si costa 45, respectiv 55 euro.p.s.l-am luat din Italia

| TheBlackCatLifestyle a răspuns:

In Romania nu cred ca il vei gasi pentru ca din cate stiu eu, el se vinde exclusiv in lantul american de magazine Macy's si nu se poate inca comanda si livra in Europa.Pretul e undeva in jur de 50 $ ceea ce vine inte 150-200 de ron.Imi pare rau dar din pacate cred ca nu il vei putea gasi prea usor sau prea ieftin.Sincer parerea mea e ca nu se merita atata deranj pentru un parfum care nici nu stii cum miroase.Bafta oricum!

| AureliaT a răspuns:

In jur de 50 euro dar nu stiu unde il poti gasi sad