| anonim_4396 a întrebat:

Ciaw..maine vreau sa ma tund.momentan parul meu are un aspect foarte deteriorat..seamana cu o "blana"..nu am volum,e ros la varfuri,despicat etc. cum mi-ati sugera sa ma tund ca sa imi stea foarte bine,avand in vedere ca am parul lung? si ce balsamuri sau alte remedii pot folosi pentru un par matasos, cu volum..va rog dati exemple de balsame sau alte tratamente care stiti ca sunt bune si dau rezultate..merci

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu iti recomand sa tai prea mult din el pentru ca o sa-ti para rau, mai bine cate un pic macar o data la doua luni, foloseste ulei de ricin

| acinorev a răspuns:

Buna! Eu cred ca cel mai bine ar fi sa iti tunzi varfurile, in scari sau chiar bob. Poti folosi samponuri speciale (de la Londa sau Wella, sunt cele mai bune dupa mine) pentru par deteriorat si uscat. Intreab-o si pe coafeza ta. Succes! happy

| Luuluu a răspuns:

Buna. Cred ca cel mai bine ar fi sa-ti filezi putin varfurile sau sa te tunzi bob. Nu-ti recomand sa te tunzi scurt sau in scari. Am fost tunsa in scari si mi se deteriora parul foarte repede. Acum sunt filata si nu am nici o problema cu parul. Bafta si sper ca am fost de folos.